Multisportovní tým

Posláním Kalokagathia Aliance je spojovat specialisty z různých odvětví pro domácí i zahraniční závody družstev. Týmy pro jednotlivé akce sestavujeme s nadějí na přední příčky a především ze sportovců motivovaných podat na svém úseku co nejlepší výkon bez ohledu na momentální ztrátu nebo náskok na ostatní družstva.

Na každou příležitost dáváme dohromady úspěšné sportovní osobnosti a nadějné, mladší závodníky, kteří svou účastí, výkony a přístupem propagují myšlenku a název sportovní školy a stanou se tak následování hodným příkladem pro její budoucí absolventy. Výhledově by to měli být právě nejúspěšnější absolventi školy Kalokagathia Aliance, kteří budou v týmu také závodit.

Zaměřujeme se především na tradiční, oblíbené a sledované domácí akce a profesionální zahraniční závody. Velmi rádi přijímáme i pozvání na jednorázové nebo méně známé a zajímavé závody.

Partneři

Aktuality

Výsledky

2020

2019

Sledujte náš

Instagram

Zakončení úspěšné sezóny na krásnem štafetovém běhu 250 Český Ráj

Teprve druhý ročník běžeckého závodu osmičlenných štafet na krásných a náročných tratích v Českém Ráji.

V pátek 17.9., pouze 5 dní po Vltava Runu, odsartoval v kempu Sedmihorky 2. ročník dalšího štafetového běhu. Trať měřila necelých 250 km pohádkovým prostředím Českého Ráje. Osm běžců v každém ze 77 startujících týmů si rozdělilo 24 různě dlouhých a různě obtížných úseků. 

Náš tým startoval za tmy v poslední vlně v pátek ve 22:00 společně s loňskými vítězi Why not?.

Jiří Csirik a Josef Soukup už měli v nohách Vltava Run stejně jako nováček v sestavě Vít Doležal, který ale Vltavu běžel za Poko Running Team (Na Vltavarunu celkově 5.). Dalšími běžci byli reprezentant v triatlonu Tomáš Svoboda a reprezentanti v moderním pětiboji David Kindl, Jakub Maleček, Matěj Lukeš a Jan Toman.

Určitě jsme pomýšleli na první příčky v celkovém pořadí, ale hned na prvním úseku jsme ztratili téměř 7 minut a od té doby jen stahovali ztrátu. Téměř vždy, když už se zdálo, že ztrátu doženeme, nás potkalo bloudění na trati a odstup se znovu zvýšil. Takto to šlo prakticky celý závod až do sobotního odpoledne a odstup na poslední předávce byl pouze 2 minuty a poslední 15 km dlouhý úsek měl být zajímavým a dramatickým vyvrcholením souboje o výhru.

Do cíle nakonec doběhl jako první obhájce z loňska tým Why not? a až osm minut za ním náš vyčerpaný a zklamaný finišman.

Naši soupeři skvěle využili lepší znalost tratí a našich chyb, kterých bylo až příliš a zaslouženě vyhráli. Už nyní plánujeme na tento závod návrat v příští sezóně a věříme, že si reputaci napravíme. Jako zakončení sezóny jsme si hezčí závod vybrat nemohli. Svým prostředím a kvalitou organizace určitě patří 250 Český Ráj mezi nejlepší sportovní akce u nás.

Pořadí v cíli:

1. Why not? 17:32:46

2. Kalokagathia Aliance 17:41:02

3. Postřižinský kecky 18:37:00

Kompletní oficiální výsledky zde.

Video ze závodu na našem kanálu youtube.

Více informací o závodě 250 Český Ráj.

 

Vltava Run 2021 - Obhájené první místo a vylepšení vlastního rekordu Kalokagathia Aliance

Po roce jsme se znovu vrátili na start Vltava Runu v ještě silnější sestavě.

Po loňské vítězné premiéře na největším a nejstarším šafetovém běhu u nás se od našeho týmu opět očekával útok na nejvyšší příčky. 

Loňský člen Karel Zadák tentokrát sestavil svůj vlastní 2BWINNER Team s ambicí pódiového umístění a několik dalších členů se ze zdravotních nebo jiných důvodů nemohlo aktivně zapojit. I přesto se podařilo získat několik výjimečných posil z řad nejlepších domácích běžců jako je Viktor Šinágl nebo Damián Vích. Z Viktorovy tréninkové skupiny se přidal i Jan Halberštát, který už měl zkušenosti z letošního vítězného Morava Runu. Další "dráhař" Jan Sýkora byl po roce opět připravený pomoci týmu k obhajobě stejně jako Lukáš Olejníček, Jiří Csirik, Miroslav Rypl, Petr Šťastny a Martin Borák. Na poslední chvíli potom zaskakovali Pavel Štěpáník a Josef Soukup. Velmi zajímavou posilou byl Vít Hlaváč, účastník letošních olympijských her v Tokiu na trati 50 km chůze.

Sestava byla tedy velice silná a predikce průběhu závodu a času v cíli byla o několik desítek minut rychlejší než náš loňský traťový rekord.

Startovali jsme ze Zadova v sobotu 11.9. v poslední vlně v 16:00 spolu s dalšími favority závodu WINEHOUSE.CZ (loni druzí) a 2BWINNER TEAM Karla Zadáka. Trať s cílem v Praze-Bráníku měřila přes 360 km a byla rozdělena do 36 úseků. Každý člen tedy běžel třikrát.

V prvních čtyřech úsecích jsme se drželi v kontaktu se soupeři, ale od páté předávky už se náš náskok začal výrazněji navyšovat a běželi jsme na trati sami. Teprve po setmění jsme začali čím dál tím častěji dobíhat dříve startující týmy a na trati i na předávkách bylo více lidí. Nakonec jsme postupně předběhli na trati 268 týmů. Pouze 5 jich bylo v cíli o něco dříve. Cílový čas 22:31 je o 12 minut rychlejší než náš loňský výkon a je tak novým traťovým rekordem. Přesto máme rezervu, protože na jedné z ranních předávek jsme se zdrželi na přejezdu autem a ztratili tak zbytečně dlouhých 12 minut.

Pro příští ročník tak máme teoreticky potenciál na další zrychlení a pokusíme se závod vyhrát potřetí v řadě, což se ještě žádnému týmu nepodařilo.

Absolutní pořadí v cíli:

1. Kalokagathia Aliance (22:31:24)

2. WINEHOUSE.CZ (23:26:20)

3. 2BWINNER TEAM (24:05:22)

 

Video ze závodu je zde na youtube.

Kompletní oficiální výsledky zde.

První místo na prvním ročníku závodu Morava Run

Smíšený tým Kalokagathia aliance doběhl první i v absolutním pořadí.

První ročník nového štafetového běhu podél řeky Moravy odstartoval v sobotu 14.8. v Dolní Moravě a každý tým čekalo 30 úseků v celkové délce přes 270 km s cílem u Lanžhotu. Až na jednu výjimku ve druhém úseku byla celá trať téměř po rovině nebo mírně klesala a úseky měřily v průměru 9 km. V porovnání s jinými závody tohoto typu měl být Moravarun nejsnazší.

Náš tým startoval v kategorii dvanáctičlenných smíšených týmů, ale jako vždy s ambicí závodit o první místo v absolutním pořadí. Sestavu tvořili David a Tomáš Svoboda, Jirka Csirik, Lukáš Olejníček, Míra Rypl a Martin Borák, kteří už měli několik zkušeností z podobných akcí s naším týmem. Naopak nováčky v týmu i na štafetových závodech byli běžec Jan Halberštát, triatlonista Jirka Fencl a tři reprezentantky v moderním pětiboji Bára Rajnoch, Anna Roubíčková a Aranka Chalupníková. Poslední členka týmu, pětibojařka Alice Lencová, bohužel vypadla ze sestavy pouhý den před startem a nepodařilo se už sehnat náhradu. Proto jsme startovali pouze v jedenácti.

Dalším oslabením pro nás byla i zdravotní indispozice Míry Rypla, který ale zabojoval a odběhl alespoň jeden úsek ze třech plánovaných. Zbylých pět uvolněných úseků se rodělilo mezi zbytek týmu a mohli jsme odstatrovat. 

Na trať jsme vybíhali jako úplně poslední tým v sobotu ve 12:00 a hned od prvních předávek jsme rychle stahovali týmy, které už byly na trati. Během odpoledne se udělalo poměrně nepříjemné vedro a potkalo nás hned několik drobnějších i vážnějších zdržení kvůli orientaci na nepříliš pečlivě značené trati. I přes to jsme nijak výrazně neztráceli na naši předzávodní predikci předávek a drželi jsme hned od startu první místo až do cíle, kam jsme dobíhali v 6:41 ráno jako první v čase 18 hod 41 min. Druhý nejrychlejší GIS Team doběhl v čase 20 hod 18 min a třetí v absolutním pořadí byla Banda z povodí Desné za 21 hod 5 min.

Video ze závodu můžete shlédnout na našem kanálu youtube.

Kompletní výsledky naleznete zde.

Závod poznamenala tragická událost, kdy na osmém úseku zemřel jeden z běžců týmu Šneci na útěku Vít Poskočil.

Přispět rodině Vítka můžete zde.

Vítězná štafeta na MS v kvadriatlonu v Týně nad Vltavou

Tým Kalokagathia Aliance si připisuje další výhru v závodě štafet v rámci MS v kvadriatlonu.

V sobotu 26.6. se v Týně nad Vltavou konal tradiční závod v kvadriatlonu, který měl letos status mistrovství světa na středních tratích.

Nad samotným konáním akce visel ještě na jaře otazník, ale pořadatelé se nakonec rozhodli akci uspořádat. Počtem účastníků to byl možná nejslabší ročník za poslední léta, ale i tak jsme sestavili silný tým pro závod štafet tak, aby byla šance na obhajobu prvního místa. 

Na úvodním 1500 m dlouhém plavání ve Vltavě jsme měli Tomáše Svobodu, triatlonového reprezentanta a několikanásobného mistra světa v kvadriatlonu mezi jednotlivci. I přes příjemné letní počasí byly při teplotě vody 21°C povoleny neopreny a trať bylo rozdělena do dvou okruhů. Tomáš Svoboda od startu navyšoval náskok a předával na prvním místě Jirkovi Ježkovi, nejúspěšnějšímu paralympionikovi a bývalému profesionálnímu cyklistovi.

Cyklistika měřila 36,5 km a trať mezi Týnskou loděnicí a Neznašovem se jela celkem pětkrát tam a zpět včetně prudkého kopce před neznašovskou otočkou. Každý další okruh byl těžší a těžší a teplota vzduchu stoupala, ale Jirka Ježek udržel pozici a předával kajakářovi na prvním místě.

Kajakáře Davida Samce ze Zbraslavi čekalo 8 km ve čtyřech okruzích. Nováček v našem týmu a zároveň nejmladší člen štafety nezaváhal a skvělým výkonem kontroloval vedení v závodě až do předávky pro reprezentanta v běžeckém lyžování a olympionika Miroslava Rypla. Závěrečných 10 km po rovinaté trati podél Vltavy probíhal cebtrem závodu v každém ze tří okruhů s úsměvem a v pohodě. Tradiční závěrečný průběh cílem a protnutí cílové pásky si už Míra vychutnal s celým týmem.

Moc příjemná a úspěšná domácí akce nás navnadila a zvažujeme účast na dalším letošním kvadriatlonu v maďarském Kaposváru na konci července. Půjde opět o závod mistrovství světa, ale tentokrát na dlouhých tratích (4 - 90 - 20 - 21).

 

Dovršený vítězný hattrick na Xterra Czech

Tým Kalokagathia Aliance navázal na výhry ze sezón 2019 a 2020 a zvítězil potřetí v řadě.

Poprvé se Kalokagathia Aliance představila v závodě Xterra Czech v Prachaticích v roce 2019, kdy byl závod zároveň mistrovstvím Evropy. Sestavě Tomáš Svoboda na plavání, Marek Rauchfuss na MTB a David Svoboda na běhu se podařilo poprvé vyhrát a začít tak tradici našich účastí na tomto výjimečném závodě. V roce 2020 se náš tým změnil pouze na pozici bikera, kterým byl Karel Zadák a tým obhájil prvenství.

Pro letošní ročník se tým kompletně změnil. I když nikdo z našich sportovců nebyl na akcích Kalokagathia Aliance nováčkem. 1500m plaváním (tentokrát bez neoprenu) rozjížděl reprezentant v olympijském triatlonu Franta Linduška a předával na prvním místě bikerovi Petrovi Šťastnému. Ten si poprvé, po dvou běžeckých štafetách Vltavarun a Run Labe Run, "užil" 33 km své nejsilnější disciplíny, kterou je horské kolo. Svoje dovednosti a skvělou kondici potvrdil a předával na prvním místě poslednímu členovi štafety Jirkovi Csirikovi, který si v pořádném letním vedru vychutnal společný průběh cílovou bránou a následnou zaslouženou "koupačku" v kašně na prachatickém náměstí.

Moc děkujeme organizátorům za další skvělý ročních české xterry a už teď víme, že budeme chtít být i dalších ročnících :-).

Po závodě Run Labe Run slavíme vítězný vstup do sezóny 2021

Těsnou výhrou v napínavém štafetovém běhu ze Špindlerova Mlýna do Děčína otevíráme novou sezónu.

Rok 2020 jsme zakončili výhrou v traťovém rekordu na krásném štafetovém běhu Run Berounka Run, kde si v šesti úsecích rozdělilo šest členů týmu přes 130km dlouhou trasu podél Berounky do Prahy. Po dlouhé závodní pauze měla naše týmová sezóna začínat obhajobou výhry na Vltavarunu, ale protože organizátoři závod (stejně jako loni) přesunuli z května na září, zvolili jsme náhradní variantu, kterou byl Run Labe Run. Skvělí pořadatelé, které známe právě z Berounky se naštěstí zorganizování akce v plánovaném termínu nezalekli a mohli jsme si zazávodit.

Závod byl rozdělen do 36 úseků v celkové délce 380 km podél Labe se startem pod sjezdovkou Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně a s cílem v Děčíně. Dvanáct běžců našeho týmu tvořilo sedm zkušených štafetářů z Vltavy a Berounky (Jirka Csirik, Míra Rypl, Petr Šťastný, Karel Zadák, Filip Žižka, Lukáš Olejníček a David Svoboda) a hned pět nováčků (Fana Linduška, Dominik Chlupáč, Martin Pargač, Filip Bukovjan a Bára Macurová). Filip, Martin a Bára byli posilami z týmu Karla Zadáka 2BWinner, který v září na Vltavarun postaví svou vlastní silnou dvanáctku. 

Závod podél Labe je stejně jako Berounka co do počtu účastníků mnohem komornější než Vltava, ale i tak odstartovalo solidních 70 týmů. Kvalita největších soupeřů v závodě o přední příčky byla ale zdaleka nejvyšší, na kterou jsme zatím narazili. Tým Winehouse (druhý z poslední Vltavy) znatelně posílil a tým Vysočina Running (obhájce prvenství z loňska) aspiroval na výkon o několik hodin lepší než před rokem.

Hned od prvního úseku Petra Šťastného jsme šli do mírného vedení, které narůstalo až k osmi minutám náskoku a opět se střídavě ztenčovalo i pod dvouminutovou hranici. Na 380 km jsme se tak s Winehousem přetahovali doslova o desítky sekund na každém úseku a pořadí se mohlo každým úsekem změnit. Mohlo, ale nezměnilo :-). Náskok jsme udrželi až do Děčína a vyhráli jsme s náskokem pouhé jedné minuty a padesáti osmi sekund v traťovém rekordu 23:30:30 a to i přesto, že v poslední rotaci jsme nechali odpočívat vyčerpaného Petra Šťastného, za něhož vzal statečně úsek navíc Jirka Csirik. I třetí tým Vysočina Running byl v cíli hluboko pod hranicí loňského nejlepšího výkonu.

Moc děkujeme Mírovi Kutému a dalším pořadatelům za uskutečnění skvělé akce a soupeřům za to, že nás svými vynikajícími výkony nutili až do konce nepolevovat. Takové výhry si vážíme o to více.

Už teď se těšíme na Vltavarun a další napínavý a vyrovnaný týmový souboj.

Výsledky:

https://runlaberun.cz/vysledky/

Hilding Anders bude naším partnerem i pro sezónu 2021

Navštívili jsme showroom a sklad našeho partnera Hilding Anders v Hořicích a vybrali si ty nejlepší matrace.

Velmi nás těší, že naším partnerem zůstává i pro rok 2021 Hilding Anders, společnost, jejíž značky pokrývají komlpetní vybavení pro zdravý spánek. Protože právě spánek je velmi důležitou součástí regenereace sportovců a výběr postele a matrace významně ovlivňuje celkovou výkonnost.

V Hořickém showroomu jsme zkoušeli například matrace Tropico a kontinentální postele Spirit a na novou matraci se už těšíme. 

https://www.hildinganders.com/markets/czech-republic/cs/vyrobky-a-znacky

Rekordní Run Berounka Run 2020

Vyhráli jsme šafetový běh podél Berounky z Plzně do Prahy Run Berounka Run v traťovém rekordu 9:06 hod.

Po úspěšném Vltavarunu a po zrušení plánovaného Bobr Cupu jsme se doslova na poslední chvíli, čtyři dny před startem přihlásili na "RunBerounkaRun". Jedná se o nový štafetový běh v délce 130km podél řeky Berounky, rozdělený do šesti úseků od 19 do 24km v krásné, ale kopcovité krajině. Každý běžec běží pouze jednou a vše se dá stihnout za denního světla. Náš tým startoval v pořadí Jirka Csirik, Vláďa Srb, Filip Žižka, David Svoboda a zakončovali dva vynikající nováčci v týmu David Vaš a Lukáš Červenka.

Startovali jsme od Boleveckého rybníka v poslední nejrychlejší vlně v 7:00 společně s dalšími favority závodu včetně týmu Vysočina Running, vítězů letošního závodu podél Labe "RunLabeRun" a už na první předávce jsme měli čtyřminutový náskok na čele, který postupně narostl až na 54 minut v cíli. Náš čas 9.06 hod je výrazným vylepšením traťového rekordu, který loni při prvním ročníku stanovili běžci z týmu Ironstars Beroun. Nutno dodat, že celý závod se velmi významně zrychlil a loňský nejlepší čas překonalo prvních 14 týmů a to i přes nepřízeň počasí v podobě vytrvalého deště a bláta na trati.

Bylo to pro nás velmi příjemné zakončení týmové sezóny a jsme moc rádi a vděční organizátorům všech akcí, na kterých jsme byli, že se nebáli v letošním roce svoje akce nezrušit a mohli jsme se ukázat aspoň někde. Děkujeme.

Vítězná premiéra týmu na Vltavarunu

Při první účasti si připisujeme výhru v traťovém rekordu na největším štafetovém běhu u nás.

O víkendu 19.-20. září se konal už sedmý ročník největšího a nejznámějšího štafetového běhu podél Vltavy ze Šumavy do Prahy. Vltavarun měřil letos 367km a startovalo se jako tradičně na Zadově a finišovalo v Praze Bráníku.

Tým Kalokagathia Aliance závodil v kategorii 9-12 běžců, kteří si rozdělili celkem 36 úseků. Náš dvanáctičlenný tým sestavovaný v průběhu celé sezóny (původní termín byl 9.5.) startoval v sobotu jako úplně poslední v 16:00 společně s dalšími dvěma favorizovanými týmy, kterými byly podle predikce předávek KadlaKadla Ladies a obhájci loňského prvenství Winehouse.cz.

Už od prvního úseku jsme se s mírným náskokem zařadili na průběžné první místo a velmi lehce náskok narůstal až na konečných 24min v cíli. Na takto dlouhý závod je to rozdíl poměrně malý a do posledního úseku nás tým Winehouse, svým skvělým výkonem nutil nepolevovat. I zásluhou silných soupeřů jsme tak doběhli v traťovém rekordu 22:49:51.

Velká únava, velká radost a velký dík organizátorům, že to nevzdali a akci uspořádali v náhradním termínu.

https://www.youtube.com/watch?v=dpNIL-i54lU

Olympijský běh

16. září se konal v desítkách měst po celé zemi další ročník Olympijského běhu. Po naší úspěšné loňské účasti v Praze ve Stromovce, kdy Tomáš Svoboda vyhrál a brácha David byl třetí v hlavním závodě na 10 km, měl náš tým zastoupení i na letošním ročníku.

Tentokrát se akce konala za ideálního počasí v Oboře Hvězda a na výběr byly dvě tratě. Kratší měřila 4,6km v jednom okruhu a delší 9,2km ve dvou okruzích. Děti mohly běžet závody na 100m, 500m nebo 1km.

Kalokagathia Aliance měla hned trojnásobné zastoupení. Michal Frydrych z tréninkové skupiny pětibojařů Davida Svobody skončil druhý na kratší trati za vynikajícím středotraťařem z Dukly Praha Lukášem Hodboďem a Tom Svoboda si závod zaběhl mimo soutěž jako tempový vodič pro skupinu běžců s cílem 25 minut. David Svoboda také letos běžel mimo soutěž hlavní závod na 9,2km, ale rozhodl se na nic nečekat a do cíle doběhl první.

Na startu nechyběl ani další několinásobný člen týmu Kalokagathia Aliance, paralympijský vítěz Jirka Ježek, který běžel kratší trať a společně s Tomem a Davidem pak předával ceny nejrychlejším běžcům ve všech kategoriích.

Běh pro útulky ve Stromovce

Znovu po roce jsme měli zastoupení na Běhu pro útulky. Trasu 5 km odklusal David Svoboda a brácha Tom obešel trasu 1 km. Doporučujeme příští ročník každému, kdo má rád psy :-).

https://auttalk.cz/cs/runaut/

RunAut 2020 a týmový double

V Oboře Hvězda se konal už druhý ročník charitativního běhu RunAut na podporu Nadačního fondu Auttalk, který podporuje rodiny starající se o autisty. Na trati 4 km doběhl první Michal Frydrych, který patří do skupiny mladých moderních pětibojařů Davida Svobody. V běhu na dvojnásobnou vzdálenost skončil první i další zástupce týmu Kalokagathia Aliance Tom Svoboda. Děkujeme organizátorům za velmi příjemnou sportovní akci a těšíme se na další ročník.

https://auttalk.cz/cs/runaut/

Po roce opět na Prague City Swim

Opět po roce jsme se zúčastnili charitativního plaveckého dne na Střeleckém ostrově v Praze na podporu pacientů s ALS. Tentokrát bylo mnohem teplejší a příjemně letní počasí. Akce začínala už po deváté hodině dopoledne a kromě hlavního závodu okolo celého ostrova se plavalo i na vzdálenost 600 m a pro děti 200 m. Odpoledne se konaly i závody na paddleboardech pro jednotlivce i týmy. Hlavní závod vyhrál stejně jako loni specialista a závodní plavec Jiří Landsmann a druhé místo obhájil Tom Svoboda se ztrátou 24 sekund těsně před olympioničkou Simonou Kubovou (Baumrtovou). Závod byl na čelních místech mnohem rychlejší a vyrovnanější než loňský a i když jde o charitativní plavání, všichni se snažili předvést důstojný výkon. David Svoboda obsadil 7. místo (také stejně jako minule :-)). Celý den byl mimořádně povedený a už se těšíme na další ročník, pro který snad sestavíme za Kalokagathia Alianci i šestici pro týmový závod paddleboardistů.

Prvenství na Xterra Czech v Prachaticích obhájeno!

Po loňské týmové premiéře v terénním triatlonu na ME Xterra v Prachaticích se našemu týmu ve složení Tomáš Svoboda, Karel Zadák a David Svoboda povedlo obhájit první místo v závodě štafet i letos.

Na rozdíl od loňska závod neměl statut Mistrovství Evropy, ale vzhledem k tomu, že to byla téměř jediná Xterra v letošním kalendáři světové série a zrušeny byly i závody ME a MS na Havaji, tak konkurence v individuálním závodu se sešla naprosto vynikající.

Náš tým se částečně změnil, když na bikový úsek nastoupil místo Marka Rauchfusse zkušený dlouholetý reprezentant v terénním triatlonu Karel Zadák. Plaveckým úsekem stejně jako loni rozjížděl kapitán Tomáš Svoboda a během finišoval bratr David Svoboda.

Plavecká část se konala v chladné vodě (17°C) Křišťanovického rybníka, což je nejvýše položený rybník v ČR. Po 1500m dlouhé plavecké části s povolenými neopreny, rozdělené do dvou okruhů s krátkým přeběhem předával Tom štafetu na prvním místě Karlovi Zadákovi s více něž 20 s náskokem na nejbližšší pronásledovatele. Karel pak jedním z nejlepších výkonů dne napříč všemi kategoriemi náskok udržel a dokonce navýšil i přes to, že musel na trati opravovat defekt. Ve druhém depu na náměstí v Prachaticích tak předával štafetu Davidovi s pohodlným náskokem. David už první místo velmi solidním během na vyhlášené, obtížné trati udržel a tým mohl oslavit výhru společným průběhem cílové rovinky. 

Moc děkujeme organizátorům, za to, že se v tomto roce akci podařilo uspořádat a těšíme se na další ročník.

Slavíme stříbrnou premiéru na Gigathlonu

Tento víkend na české verzi Gigathlonu (klasický švýcarský Gigathlon se letos nekonal) byl pro nás hned z několika pohledů premiérový. Po dvoučlenných, tříčlenných a čtyřčlenných závodech jsme pro kategorii "team of five" sestavovali zatím největší tým o pěti členech. Navíc poprvé v týmu jsme měli i dvě ženy a poprvé jsme závodili na dvoudenní akci. Gigathlon se skládá z plavání, jízdy na inlinech, horském kole, silničním kole a běhu. Tým jsme sestavili tak, že oba dva dny šli všichni členové týmu stejnou disciplínu. Triatlonista Tomáš Svoboda plaval, bývalá běžkyně na lyžích a pozdější úspěšná specialistka na překážkové běhy Petra Veselá přijala výzvu a jela na inlinech. Vynikající triatlonista (10. z MS Xterra triatlonu na Havaji) a bývalý reprezentační veslař Karel Zadák jel na horské kole a silniční kolo jela Zuzka Boháčová. Oba dva dny uzavíral reprezentant v běhu do vrchu a skyrunner Ondra Fejfar. Kromě prvního 2km plaveckého úseku hned v úvodu prvního dne, kdy Tomáš Svoboda předával štafetu s malým náskokem, držel tým po zbytek závodu skvělé druhé místo až do cíle. Byl to parádní víkend i díky tomu, že nepříznivá předpověď počasí především na neděli se nakonec nevyplnila a doufáme, že na akci v příštích letech opět nebudeme chybět.

Tým Kalokagathia Aliance startuje sezónu 2020 v Maďarsku

ME ve sprint kvadriatlonu Kaposvár (HUN), 1. místo

plavání (0,75 km) - Tomáš Svoboda

cyklistika (20 km) - Jiří Ježek

kajak (4,6 km) - Matyáš Moudrý

Běh (5 km) - David Svoboda

Prague City Swim, další výzva pro Kalokagathia alianci!

Pár slov o projektu

Prague City Swim je unikátní projekt, který poprvé zavítal do Prahy. Závod navazuje na Amsterdam City Swim, který se koná na kanálech v Amsterdamu a v Londýně. 

 Cílem projektu je spojit stovky plavců, kteří chtějí prostřednictvím plavání přispět na výzkum vývoje léku proti doposud nevyléčitelné nemoci ALSA",  říká Monika Kertová, manažerka projektu.   

 

Hurá do Vltavy!

Startovalo se v sobotu ze Střeleckého ostrova. Pravda, nebylo zrovna ideální plavecké počasí, protože voda měla jen okolo 15 °C, ale i tak se na start postavilo 69 plavců. Velký obdiv mají 4 odvážlivci s onemocněním ALSA s asistencí týmů plavců. „S bráchou jsme plavali hlavní trať kolem celého ostrova v krásném prostředí historického centra Prahy. Nutno podotknout, že naše role zde měla nejen sportovní, ale i společenský rozměr. Stali jsme se tvářemi závodu a proto naše výkony byly mimo soutěž. I tak byl Tom celkově druhý a já doplaval na sedmém místě hned za úspěšnou reprezentantkou v plavání Simonou Baumrtovou-Kubovou“, říká David.

Nejen pro plavce

Úplnou novinkou bylo zařazení nové kategorie závodu, a to plavba na paddleboardu kolem Střeleckého ostrova se stejnou délkou tratě (cca 1200 m) , kde startovala i Štěpánka Hilgertová). 

Krásný závod a hlavně pro " DOBROU" věc! Mrkněte Více na www.zsalsa.cz

Světový pohár v Quadrathlonu, Křetínka

Prvním závodem na sprinterských vzdálenostech začal v sobotu 18.5. letošní Světový pohár v Quadrathlonu. Za tým Kalokagathia aliance se postavili na start dva závodníci. Loňský vítěz závodu a obhájce celkového prvenství ve světovém poháru z předchozích dvou ročníků a mistr světa v této disciplíně Tomáš Svoboda. Druhým naším startujícím byl David Kotrč, mistr světa i Evropy ve štafetě Kalokagathia aliance z předchozích dvou let, pro něhož to byl první individuální start v Quadrathlonu.

Plavecká část byla z důvodu chladné vody (13,8°C) zkrácena z původních 750m na polovinu, ale zbytek závodu už proběhl na obvyklých vzdálenostech 20km cyklistiky, 4,5km na kajaku a závěrečných 5km běhu.

Tomáš Svoboda obhájil pozici favorita a s náskokem téměř čtyř minut si bez problému zajistil letošní první výhru. David Kotrč při své premiéře obsadil vynikající třetí místo a náš tým tak zaznamenal cenný pódiový double. Oba závodníci si připsali první body do Světového poháru 2019.

Tomáš Svoboda bude závodit hned příští týden na MS ve středním Quadrathlonu v anglickém městečku Brigg, kde bude obhajovat druhé místo z loňského MS. Davida Kotrče uvidíme znovu až v domácím závodě ME na středních tratích v Týně nad Vltavou 22.6. Pro toto domácí ME už sestavujeme opět co nejsilnější tým pro závod štafet.

Team running – 1. kolo ČP 2019, Praha

První letošní týmovou akcí bylo první kolo Českého poháru v týmovém běhu ve smíchovském parku Portheimka. Každý čtyřčlenný tým běží trať půlmaratonu rozdělenou do šestnácti úseků, kdy se jednotliví členové mohou libovolně střídat s jedinou podmínkou, kterou je absolvování alespoň dvou úseků každého jednotlivce.

Kalokagathia aliance startovala dnes na Den vítězství ve velmi silném složení. Závod rozbíhal triatlonový reprezentant Tomáš Svoboda, jako druhý běžel atlet z Dukly Praha a specialista na střední tratě Jan Friš, třetí úsek byl obsazen jeho kolegou z Dukly Janem Sýkorou a finišoval moderní pětibojař David Svoboda. Naše štafeta vedla od první předávky a v dalších úsecích už náskok jen navyšovala. Loňský traťový rekord jsme vylepšili o více než osm minut na 54:14. Trať byla sice o něco kratší, ale náskok na soupeře a loňské vítěze byl více než dvě minuty.

Příští kolo pětidílného seriálu proběhne v plzeňském Škoda sport parku v sobotu 1.6. a náš tým nebude chybět.

http://www.bezvabeh.cz/clanek/6290-kalokagathia-vitezi-formace-dvojcat-svobodu-ovladla-prvni-zavod-serialu-tymovych-pulmaratonu

ITU Multisport World Championships

Součástí probíhajícího Multisportovního mistrovství světa 2019 jsou populární disciplíny jako Cross Triathlon, Aquathlon, Duathlon a Long Distance Triathlon.

Už v úterý 30.5. dosáhl Lukáš Kočař po vynikajících výkonech ve všech disciplínách Cross Triathlonu na fantastickou bronzovou medaili v elitní mužské kategorii. Člen naší loňské štafety Kalokagathia aliance, který jako cyklista pomohl týmu k titulu mistrů Evropy ve středním Quadrathlonu tak dosáhl svého nejlepšího individuálního výsledku v kariéře. V sobotu ho ještě čeká v Pontevedře další start v ITU Long Distance Triathlonu.

Dnes se konal závod MS v Aquathlonu (1km plavání + 5km běh), který byl mimořádně kvalitně a početně obsazený, protože šlo nejen o medaile, ale i o body do světového rankingu, z něhož vzejde obsazení závodu na podzimních World Beach Games, jejichž je Aquathlon součástí. Tomáš Svoboda dosáhl vynikajícího šestého místa, které ho momentálně posunuje na první místo světového žebříčku v Aquathlonu a World Beach Games by ho tedy neměly minout.

Na začátek sezóny dva perfektní výkony a výsledky. Těšíme se na další starty.

Team running – 2. kolo ČP 2019, Plzeň

Na druhé kolo českého poháru v týmovém běhu nastoupila Kalokagathia aliance s malou změnou v sestavě. Jan Friš, soustředící se na pondělní individuální start v hlavním závodě na 1500m v rámci Memoriálu Josefa Odložila přenechal místo pro reprezentanta v moderním pětiboji a jednoho z nejlepších běžců v tomto sportu Jana Kufa. Ten hned na prvním úseku potvrdil vynikající formu z posledních dnů, kterou ukázal už minulý týden na domácím závodě SP v Praze a předával s pohodlným náskokem jasně na prvním místě Honzovi Sýkorovi. Na třetím úseku přebíral vždy Tomáš Svoboda a na čtvrtém jeho bratr, moderní pětibojař David Svoboda. Náskok opět narůstal s každou předávkou a v cíli z toho bylo jasné prvenství opět v traťovém rekordu.

Příštím kolem bude srpnový závod na Lipně a vzhledem k tomu, že do celkového pořadí seriálu v týmovém běhu se počítají tři nejlepší výsledky z pěti závodů, může si naše aliance zajistit s předstihem celkové prvenství. Stačí opět vyhrát.

http://www.bezvabeh.cz/clanek/6319-kalokagathia-znovu-vitezi-v-tymovem-pulmaratonu-ted-v-plzni 

Vzdali jsme holt běžecké legendě a vyhráli Zátopkovu 10

Zátopkova 10, běžecký závod, nesoucí jméno největší legendy vytrvalostního běhu všech dob. Muže, který na jedné olympiádě v Helsinkách 1952 vyhrál 5 km, 10 km i maraton.

“Závod je pro mě i “bráchu “ srdcová záležitost. Okouzlující místo s nádechem sportovní historie, která člověka obklopí a pohltí, místo, kde Emil Zátopek trénoval“, říká David.  "S Tomem jsme startovali ve štafetě na 2 x 5 km a doběhli jako první. Já jsem zde navíc skvěle oslavil svoje 7. narozeniny Olympijského vítěze“, dodává.

Závody jako je tento mají pro naši Kalokagathia alianci specifický rozměr. První ročník tohoto podniku běžel David Svoboda (3. místo), druhý ročník Tomáš Svoboda (1.místo + traťový rekord) a letošní ročník byl týmový (1. místo), společně ve štafetě.

Těšíme se na příští rok!

https://www.zatopkova10.cz/

Objevovat podniky, jako je XTERRA, i to je cíl Kalokagathia aliance. “Michale, díky za inspiraci“

XTERRA European Tour se v sobotu 17. srpna 2019 vrátila do Zittau, slavného města, které se může pochlubit některými z nejstarších budov v celé Evropě. Jde o další podnik, který nám přirostl k srdci to především, díky Michalovi Pilouškovi, praotci XTERRA v České republice, jež XTERRA CZECH TOUR v roce 2004 zakládal. Tým Kalokagathia aliance se již postavil na start nedávného ME v Prachaticích. Nutno podotknout, že terénní triatlon nás “baví“. Rozmanitá příroda, skvělá parta a sportovní zážitky.

 

Nicméně pro Zittavu jsme postavili štafetu ve složení:

- plavání 1000m - Tom Svoboda

- bike 30km - Vláďa Karásek (..byl to celé tentokrát jeho nápad, všiml naší štafety v Prachaticích)

- běh 10km kross - David Svoboda

 

Konkurence byla početná, na start se postavilo cca 100 štafet včetně několika velmi ostřílených specialistů. „Neskromně řečeno, vedli jsme od startu až do cíle a vyhráli o 10 minut. Tom byl z vody první asi o minutu, Vláďa zajel na biku druhý nejrychlejší čas a já na běhu taky druhý čas o 10 s za prvním“, říká David.

 

Podařilo se nám tak získat pro tým Kalokagathia aliance další první místo, ale nebylo to lehké. Museli jsme všichni pěkně makat...

Těšíme se z vítězství a zdravíme z Německa! Těsně za hranicemi se cítíme "skoro" jako doma...

Kalokagathia aliance slaví Olympijský den 2019

Kalokagathia aliance slaví Olympijský den 2019

Olympijský den připadá celosvětově na 23. června, přičemž historie tohoto dne sahá až do roku 1894, kdy byl založen Mezinárodní olympijský výbor. Na počest této události se každoročně pořádá oslava radosti z pohybu a sportovních aktivit všeho druhu, která probíhá různým způsobem po celém světě.

Každá země si oslavu uzpůsobí svému prostředí. V některých zemích probíhá celý týden, jinde pouze v jeden den. Pořádají se volejbalové turnaje nebo třeba veslařská klání. U nás se v rámci Olympijského dne pořádají pod záštitou Českého olympijského výboru běžecké závody pro všechny věkové kategorie, a to už od roku 1987. První ročník tzv. Olympijského běhu startoval legendární Emil Zátopek.

K Praze se v průběhu let přidávala i další města, až postupně akce narostla do současných 81 závodů, čímž se stala vůbec největší běžeckou událostí na našem území. V jeden den, přesně v jeden čas letos vyběhlo 75 tisíc běžců po celé České republice ať už jako součást hlavních závodů, ve školních bězích nebo v rámci individuální výzvy v běžecké aplikaci. U nás se tedy slaví především běžeckými závody vždy nejbližší středu k termínu výročí vzniku MOV. Letošní ročník Olympijského běhu proto připadl na 19. června.

„Zlatý běh“ v pražské Stromovce měl na startu i úspěšné zástupce týmu Kalokagathia aliance, když Tomáš Svoboda zvítězil v běhu na deset kilometrů a jeho dvojče David doběhl na stejné trati celkově třetí. Při Olympijském běhu navíc pomáhá každý běžec svou účastí i České olympijské nadaci, které je David patronem. Z každého startovného jde část na podporu sportování dětí, kterým v tom brání nedostatek finančních prostředků. Nadace takto dokáže pomoci dalším mladým sportovcům k plnění jejich snů.

Olympijský den jsme tedy oslavili s ostatními sportovci poctivým pohybem, účastí na akci pro děti během sportovního dne ZŠ ve Štětí, ale také pomocí mladým nadějím prostřednictvím ČON. Byl to krásný den a už teď se těšíme na příští rok!

Tým Kalokagathia aliance startoval na Lipně s Jirkou Ježkem a má zlato!

Naplňujeme poslání naší aliance a radujeme se z týmového vítězství.

Posláním naší aliance je týmový – sportovní duch. Proto je Český pohár v týmovém běhu podnikem, kterého se velmi rádi účastníme. Nejen to, David Svoboda je také tváří tohoto, unikátního závodu, kde soupeří čtyřčlenné týmy a běží se půlmaraton rozdělený na 16 okruhů. Každý člen pak musí absolvovat alespoň dva okruhy. „Jde o soutěž, kde nevítězí pouze výkon, ale i správně zvolená strategie a efektivní komunikace. Závod, který je plný napětí, adrenalinu, ale i zábavy“, říká ředitel Martin Dvořák.

Vyhráli jsme již potřetí – máme radost!

Naše štafeta startovala ve složení: David Svoboda (olympijský vítěz v moderním pětiboji z Londýna 2012), Jirka Ježek (mnohonásobný paralympijský vítěz v cyklistice), Jirka „Čurda“ Csirik (elitní český atlet, specialista na vytrvalostní běhy a půlmaratony) a Jakub Maleček (juniorský moderní pětibojař, mistr ČR do 19 let) měla opět svůj den. Běželo se nám všem skvěle ale, především Jirka Ježek běžel na svoje možnosti mimořádně rychle. Vše souvisí se vším, lipenská příroda, parádní trať a jedinečná, strhující atmosféra nás vyhecovala k maximálním výkonům, které byly odměněny vítězstvím.

Co na to Jirka Ježek? 

„Běh dříve nebýval můj šálek kávy, 20 let mi ho zakazovali, ale jak jsem skončil reprezentační kariéru, znovu jsem lásku k běhu objevil. Nyní běžecké tréninky kombinuji s cyklistikou. Zprvu jsem váhal, zda být součástí týmu a postavit se na start, nejsem závodní běžec. Nakonec jsem neodolal a bylo mi potěším i výzvou, být členem štafety s tak skvělými sportovci“, říká Jirka Ježek.

Kalokagathia aliance při slavnostním otevření Creative Hub na UK FTVS

SPORT A VZDĚLÁNÍ!

SPORT a VZDĚLÁNÍ!

 

Jedno bez druhého nefunguje. Konfucius kdysi řekl: „Učte se, jako byste se hnali za někým, koho nemůžete dohonit, a jako by to byl někdo, koho nechcete ztratit!“

Ztotožňujeme se s tímto výrokem a snažíme se podporovat naši alma mater, která nám dává vzdělání. Aktuálně tak činíme symbolickou účastí a přestřižením stuhy při otevření CREATIVE HUB prostoru, který bude na UK FTVS sloužit jako místo relaxace a setkávání.

„Mám z tohoto krásného nového místa velkou radost, neboť pro mne jako studenta je takový prostor důležitý“, dodává David.

 

…..ODPOČINEK DĚLÁ MISTRY! 

MS ve středním Quadrathlonu, Brigg (GBR)

Severoanglické městečko Brigg bylo dějištěm MS v Quadrathlonu na středních tratích, na které se Tomáš Svoboda vydal obhajovat loňské druhé místo. Přes příjemné a slunečné počasí po příjezdu se nedělní závod konal v typicky anglickém, chladném a deštivém počasí.

Po 1500m plavání v neoprenech si Tomáš vypracoval cca dvouminutový náskok, který udržel i během 40km deštivé cyklistiky. Na pomalejším a těžším kajaku, vypůjčeném v místní loděnici podle očekávání náskok z prvních dvou disciplín ztratil a byl předjet dvěma spolupracujícími, silnými kajakáři. Kvůli většímu vyčerpání z kajaku a svalovým křečím naopak oproti očekávání nesbíhal soupeře tak rychle a snadno jako obvykle a v cíli skončil druhý. Loňské druhé místo se podařilo obhájit a získat další cenné body do světového poháru. Super výsledek. Pokud se podaří vychytat mouchy bude to už úplně dokonalé :).

Příštím závodem pro nás bude plzeňské druhé kolo Českého poháru v týmovém běhu, kde budeme obhajovat první místo z Prahy. Sestava bude opět vynikající.

250 Český Ráj

17. 9. 2021

250 km dlouhý štafetový běh Českým Rájem se startem a cílem v Sedmihorkách.

Vltava Run

11. 9. 2021

Štafetový běh podél Vltavy. 360 km ze Zadova do Prahy.

Úspěšná obhajoba týmové výhry z ročníku 2020 opět v novém traťovém rekordu.

Video ze závodu Vltava Run ke zhlédutí na youtube.

Oficiální výsledky zde.

 

Sestava Kalokagathia Aliance:

Viktor Šinágl

Jan Sýkora

Damián Vích

Lukáš Olejníček

Jan Halberštát

Vít Hlaváč

Jiří Csirik

Miroslav Rypl

Petr Šťastný

Martin Borák

Pavel Štěpáník

Josef Soukup

 

 

Morava Run

14. 8. 2021

Štafetový běh podél řeky Moravy. 270 km na trase Dolní Morava - Lanžhot.

MS Quadrathlon

26. 6. 2021

Závod štafet při mistrovství světa ve středním quadrathlonu, Týn nad Vltavou

Video ze závodu můžete shlédnoun na youtube.

Sestava Kalokagathia Aliance:

Tomáš Svoboda - plavání 1500 m

Jiří Ježek - cyklistika 36,5 km

David Samec - kajak 8 km

Miroslav Rypl - běh 8 km

Xterra Czech

19. 6. 2021

SP v cross triatlonu, Prachatice

Týmové video ze štafetového závodu při Xterra Czech můžete shlédnout na youtube.

Sestava Kalokagathia Aliance:

František Linduška - 1500 m plavání

Petr Šťastný - 33 km horské kolo

Jiří Csirik - 10 km běh

Run Labe Run

23. 5. 2021

Běžecký štafetový závod. 380 km, Špindlerův Mlýn - Děčín. Traťový rekord 23:30:30 hod.

Run Berounka Run

10. 10. 2020

Plzeň - Praha Traťový rekord

Jiří Csirik - běh 21km

Vladimír Srb - běh 19,6km

Filip Žižka - běh 22,3km

David Svoboda - běh 19,5km

David Vaš - běh 23,9km

Lukáš Červenka - běh 21,8km

VltavaRun

19. 9. 2020

Zadov - Praha Traťový rekord

Xterra Czech

6. 9. 2020

Prachatice

Tomáš Svoboda - plavání 1500m

Karel Zadák - MTB 33km

David Svoboda - běh 10km

Gigathlon

31. 8. 2020

Camp Mělník

Tomáš Svoboda - plavání

Petra Veselá - inline brusle

Karel Zadák - MTB

Zuzana Boháčová - silniční cyklistika

Ondřej Fejfar - běh

 

ME ve sprint kvadriatlonu

4. 7. 2020

Kaposvár (HUN), 1. místo

Tomáš Svoboda - plavání 750m

Jiří Ježek - cyklistika 20km

Matyáš Moudrý - kajak 4,5km

David Svoboda - běh 5km

 

MČR extrémních štafet – Bobr Cup

5. 10. 2019

Litovel (CZE), 3.místo

Craft Team Running – 3.kolo ČP

24. 8. 2019

Lipno nad Vltavou (CZE), 1.místo a celkové 1. místo v seriálu

Xterra Germany

17. 8. 2019

Zittau (GER), 1. místo

Tomáš Svoboda - plavání 1,1 km
Vladislav Karásek - cyklistika MTB 30 km
David Svoboda - běh 10 km

Zátopkova 10

11. 8. 2019

Stará Boleslav (CZE), 1.místo

Tomáš Svoboda - běh 5 km
David Svoboda - běh 5 km

ME Xterra Czech

3. 8. 2019

Prachatice (CZE), 1. místo

Plavání 1,5 km – Tomáš Svoboda
Cyklistika MTB 33 km– Marek Rauchfuss
Běh 10,5 km – David Svoboda

MS ve sprint kvadriatlonu

20. 7. 2019

(0,75 – 20 -4,6 – 5), Kaposvar (HUN), 1.místo

Plavání – Jakub Kačerovský
Cyklistika – Filip Konrád
Kajak – Vojtěch Labuť
Běh – David Svoboda

Backwaterman Swimrun Marathon

3. 7. 2019

Stausee Ottenstein (AUT), 2.místo

ME ve sprint kvadriatlonu

29. 6. 2019

Werdau (GER), 1.místo

Plavání 750 m – Dan Tikovský
Cyklistika 20 km – Jiří Ježek
Kajak 4 km – Matyáš Moudrý
Běh 5 km – David Svoboda

ME ve středním kvadriatlonu

22. 6. 2019

Týn nad Vltavou (CZE), 1.místo

Matěj Kozubek - plavání 750 m
Lukáš Kočař - cyklistika 20 km
Matyáš Moudrý - kajak 4 km
Jiří Csirik - běh 5 km

Craft team running – 2.kolo ČP

1. 6. 2019

Plzeň, 1. místo

Sestava Kalokagathia Aliance:

Tomáš Svoboda
David Svoboda
Jan Kuf
Jan Sýkora

Craft team Running

8. 5. 2019

(21,2 km běh v šestnácti úsecích) – 1.kolo ČP, Praha – Portheimka, 1. místo

Sestava Kalokagathia Aliance:

Tomáš Svoboda
David Svoboda
Jan Friš
Jan Sýkora

MS ve sprint kvadriatlonu

1. 9. 2018

(0,75 – 20 – 4,5 – 5), Ratscher am Bergsee (GER), 1.místo

Tomáš Svoboda - plavání 750 m a cyklistika 20 km
Matyáš Moudrý - kajak 4,5 km
David Svoboda - běh 5 km

MS ve středním kvadriatlonu

2. 7. 2018

Týn nad Vltavou (CZE), 1. místo

Štafeta zkrácena na vzdálenost sprintu

Jan Micka - plavání 750m
Lukáš Kočař - cyklistika 20 km
David Kotrč - kajak 4,5 km
Jiří Csirik - běh 5 km

MS v dlouhém kvadriatlonu

3. 6. 2018

Hannover (GER), 1.místo

Tomáš Svoboda - 3,8 km plavání
Filip Konrád - 90 km cyklistika
David Kotrč - 20 km kajak
Jiří Csirik - běh 21 km

ME ve středním kvadriatlonu

19. 5. 2018

Křetínka (CZE), 1.místo

Tomáš Svoboda - plavání 1,5 km
Lukáš Kočař - cyklistika 40 km
David Kotrč - kajak 8 km
Jiří Csirik - běh 10 km

Mistrovství světa ve sprint Kvadriatlonu

13. 8. 2017

(Cyklistický úsek pro závod štafet zrušen,0,750 – 4 – 5), Komárno (SVK) 1. místo

Matěj Kozubek - plavání 750 m
David Kotrč - kajak 4,5 km
Tomáš Svoboda - běh 5 km

3.6. Mistrovství světa v dlouhém kvadriatlonu

6. 3. 2017

(4-90-20-20), Křetínka (CZE), 1. místo

Matěj Kozubek - plavání 4 km
Tomáš Okrouhlický - cyklistika 90 km
David Kotrč - kajak 20 km
Tomáš Svoboda - běh 20 km

Tomáš Svoboda

Triatlon, aquatlon, biathle, kvadriatlon.

Reprezentant ČR v olympijském triatlonu. Mistr světa a mistr Evropy v kvadriatlonu, biathle a aquathlonu. 1. místo ve světových žebříčcích v kvadriatlonu a aquathlonu.

Vlajkonoš výpravy na prvních Evropských hrách v Baku 2015 (olympijský triatlon) a na prvních World Beach Games 2019 v Dauhá (aquatlon). Ročník 1985.

 

Člen Kalokagathia Aliance:

2021
 
26.6. MS ve středním kvadriatlonu, Týn nad Vltavou (CZE), 1. místo
17.-18.9. 250 Český Ráj, Sedmihorky, 2. místo

2020

27.6. ME ve sprint kvadriatlonu, Kaposvar (HUN), 1. místo
29.-30.8. Gigathlon Czech, Mělník (CZE), 2. místo
5.9. Xterra Czech, Prachatice (CZE), 1. místo
19.9. VltavaRun, Zadov - Praha (CZE), 1. místo

2019

8.5. Craft team Running  – 1.kolo ČP, Praha – Portheimka, 1. místo
1.6. Craft team running – 2.kolo ČP, Plzeň, 1. místo
3.7. Backwaterman Swimrun Marathon, Stausee Ottenstein (AUT), 2.místo
3.8. ME Xterra Czech, Prachatice (CZE), 1. místo
11.8. Zátopkova 10, Stará Boleslav (CZE), 1.místo
17.8. Xterra Germany, Zittau (GER), 1. místo

2018

19.5. ME ve středním kvadriatlonu, Křetínka (CZE), 1.místo
3.6. MS v dlouhém kvadriatlonu, Hannover (GER), 1.místo
1.9. MS ve sprint kvadriatlonu (0,75 – 20 – 4,5 – 5), Ratscher am Bergsee (GER), 1.místo

2017

3.6. Mistrovství světa v dlouhém kvadriatlonu, Křetínka (CZE), 1. místo
13.8. Mistrovství světa ve sprint Kvadriatlonu, Komárno (SVK) 1. místo

David Svoboda

Moderní pětiboj

Trojnásobný olympionik (Peking 2008, Londýn 2012, Rio de Janeiro 2016) a olympijský vítěz z Londýna 2012. Světový a olympijský rekordman. Mistr Evropy, vicemistr světa a armádní mistr světa.

Ročník 1985

Klub: ASC Dukla Praha

www.david-svoboda.cz

 

Člen Kalokagathia Aliance:

2021

23.5. Run Labe Run, Špindlerův Mlýn - Děčín, 1.místo

2020

27.6. ME ve sprint kvadriatlonu, Kaposvar (HUN), 1. místo 
5.9. Xterra Czech, Prachatice (CZE), 1. místo
19.9. VltavaRun, Zadov - Praha (CZE), 1. místo
10.10. Run Berounka Run, Plzeň - Praha (CZE), 1. místo

2019

8.5. Craft team Running – 1.kolo ČP, Praha – Portheimka, 1. místo
1.6. Craft team running – 2.kolo ČP, Plzeň, 1. místo
29.6. ME ve sprint kvadriatlonu, Werdau (GER), 1.místo
3.7. Backwaterman Swimrun Marathon, Stausee Ottenstein (AUT), 2.místo
20.7. MS ve sprint kvadriatlonu, Kaposvar (HUN), 1.místo
3.8. ME Xterra Czech, Prachatice (CZE), 1. místo
11.8. Zátopkova 10, Stará Boleslav (CZE), 1.místo
17.8. Xterra Germany, Zittau (GER), 1. místo
24.8. Craft Team Running – 3.kolo ČP, Lipno nad Vltavou (CZE), 1.místo a celkové 1. místo v seriálu

2018

1.9. MS ve sprint kvadriatlonu, Ratscher am Bergsee (GER), 1.místo

Jan Micka

Plavání

Český reprezentant a trojnásobný olympionik (Londýn 2012, Rio de Janeiro 2016, Tokio 2021). Český rekordman na 1500m, 800m a 400m Volný Způsob.

Ročník 1995

Klub: USK Praha

 

Člen Kalokagathia Aliance:

2018

2.7. MS ve středním kvadriatlonu (štafeta zkrácena na vzdálenosti sprintu 0,75 – 20 – 4 – 5), Týn nad Vltavou (CZE), 1. místo

Jiří Ježek

Cyklistika

Šestinásobný paralympijský vítěz a mistr světa. Nejúspěšnější paralympijský cyklista historie, který vždy rád závodí se zdravými nejen v rámci Kalokagathia Aliance.

Ročník 1974

 

Člen Kalokagathia Aliance:

2021

26.6. MS ve středním kvadriatlonu, Týn nad Vltavou (CZE), 1. místo

2020

27.6. ME ve sprint kvadriatlonu, Kaposvar (HUN), 1. místo

2019

29.6. ME ve sprint kvadriatlonu (0,75 – 20 – 4,5 – 5), Werdau (GER), 1.místo
24.8. Craft Team Running – 3.kolo ČP, Lipno nad Vltavou (CZE), 1.místo a celkové 1. místo v seriálu

Jan Kuf

Moderní pětiboj

Reprezentant ČR a účastník Olympijských her (Rio de Janeiro 2016). Bronz z individuálního závodu na mistrovství světa 2014 a zlato a stříbro ve smíšené štafetě v roce 2015 a 2017. Mistr Evropy v individuálním závodě i ve štafetě v roce 2016.

Ročník 1991

Klub ASC Dukla Praha

 

Člen Kalokagathia Aliance:

2019

1.6. Craft team running – 2.kolo ČP, Plzeň, 1. místo

Lukáš Kočař

Triatlon

Ročník 1992

Bronzový na mistrovství světa v Cross triathlonu 2019. Mistr ČR v Xterra triathlonu, v half Ironmanu a v zimním triathlonu.

Klub: Konrad Tools Team

 

Člen Kalokagathia Aliance:

2018

19.5. ME ve středním kvadriatlonu (1,5 – 40 – 8 – 5), Křetínka (CZE), 1.místo
2.7. MS ve středním kvadriatlonu (štafeta zkrácena na vzdálenosti sprintu 0,75 – 20 – 4 – 5), Týn nad Vltavou (CZE), 1. místo

2019

22.6. ME ve středním kvadriatlonu (štafetový závod zkrácen na vzdálenost sprintu 0,75 – 20 – 4 – 5), Týn nad Vltavou (CZE), 1.místo

Kristián Hynek

Cyklistika

Reprezentant ČR v marathonu na horských kolech. Jedna stříbrná (2019) a dvě bronzové medaile (2012, 2016) z mistrovství světa a stejná medailová bilance i z mistrovství Evropy.

Ročník 1980

Klub: Vitalo Future Cycling Team

 

Člen Kalokagathia Aliance:

2019

5.10. MČR extrémních štafet – Bobr Cup, Litovel (CZE), 3.místo

Adam Satke

V úspěšné sezóně 2019 získal na mistrovství Evropy ve Slovinsku bronz jako jednotlivec a zlato v soutěži družstev v klasickém sjezdu a s družstvem ještě přidal stříbro ve sprintu. Na mistrovství světa ve Španělsku ve sprintu byl s českým týmem třetí v soutěži družstev.

Ročník 1994

Klub: Kanoe Klub Spoj Brno

 

Člen Kalokagathia Aliance:

2019

5.10. MČR extrémních štafet – Bobr Cup, Litovel (CZE), 3.místo

Marek Rauchfuss

Cyklistika

Reprezentant ČR v MTB marathonu. Bronzový na mistrovství světa v zimním triatlonu a 5. na MČR v crosscountry 2019.

Ročník 1990

Klub: Kross Bikeranch

 

Člen Kalokagathia Aliance:

2019

3.8. ME Xterra Czech, Prachatice (CZE), 1. místo

Jan Čelůstka

Triatlon

Reprezentant ČR a olympionik (Londýn 2012). Mistr Evropy v Cross triathlonu 2013 a 4. na mistrovství Evropy ve sprint triathlonu 2019.

Ročník 1982

 

Člen Kalokagathia Aliance:

2019

5.10. MČR extrémních štafet – Bobr Cup, Litovel (CZE), 3.místo

Matěj Kozubek

Dálkové plavání

Reprezentant v dálkovém plavání. 4. místo na MS 2019 v závodě na 5 km. Mistr ČR na 5 km, 10 km a 25 km.

Klub: Bohemians Praha

 

Člen Kalokagathia Aliance:

2017

3.6. Mistrovství světa v dlouhém kvadriatlonu, Křetínka (CZE), 1. místo
13.8. Mistrovství světa ve sprint Kvadriatlonu, Komárno (SVK) 1. místo

2019

22.6. ME ve středním kvadriatlonu, 1.místo

David Kotrč

Kanoistika

Reprezentant ČR v marathonu na deblkajaku.

Ročník 1992

Klub: Kanoistika Zbraslav

 

2018

19.5. ME ve středním kvadriatlonu (1,5 – 40 – 8 – 5), Křetínka (CZE), 1.místo
3.6. MS v dlouhém kvadriatlonu (3,8 – 90 – 20 – 21), Hannover (GER), 1.místo
2.7. MS ve středním kvadriatlonu (štafeta zkrácena na vzdálenosti sprintu 0,75 – 20 – 4 – 5), Týn nad Vltavou (CZE), 1. místo

2017

3.6. Mistrovství světa v dlouhém kvadriatlonu (4-90-20-20), Křetínka (CZE), 1. místo
13.8. Mistrovství světa ve sprint Kvadriatlonu (Cyklistický úsek pro závod štafet zrušen,0,750 – 4 – 5), Komárno (SVK) 1. místo

Tomáš Okrouhlický

Cyklistika

Český profesionál v silniční cyklistice. Třetí na mistrovství republiky v časovce 2013. Několikanásobný akademický mistr ČR a mistr ČR v časovce dvojic

Ročník: 1985

Klub: LAWI Stars-GIANT

 

2017

3.6. Mistrovství světa v dlouhém kvadriatlonu (4-90-20-20), Křetínka (CZE), 1. místo

Jiří Csirik

Běh – dlouhé tratě

Bývalý cyklista a člen širší české vytrvalecké špičky. 3. místo na Pražském půlmaratonu 2019.

Osobní rekordy: 10km 32:14, půlmaraton 1:09:54

Ročník 1992

Klub: Atletika Písek

 

Člen Kalokagathia Aliance:

2021

23.5. Run Labe Run, Špindlerův Mlýn - Děčín, 1.místo
19.6. Xterra Czech, Prachatice, 1. místo
14.-15.8. Morava Run, Dolní Morava - Lanžhot, 1. místo
11.-12.9. Vltava Run, Zadov - Praha, 1. místo
17.-18.9. 250 Český Ráj, Sedmihorky, 2. místo

2020

19.9. VltavaRun, Zadov - Praha (CZE), 1. místo
10.10. Run Berounka Run, Plzeň - Praha (CZE), 1. místo

2019

22.6. ME ve středním kvadriatlonu (štafetový závod zkrácen na vzdálenost sprintu 0,75 – 20 – 4 – 5), Týn nad Vltavou (CZE), 1.místo
24.8. Craft Team Running – 3.kolo ČP, Lipno nad Vltavou (CZE), 1.místo a celkové 1. místo v seriálu

2018

19.5. ME ve středním kvadriatlonu (1,5 – 40 – 8 – 5), Křetínka (CZE), 1.místo
3.6. MS v dlouhém kvadriatlonu (3,8 – 90 – 20 – 21), Hannover (GER), 1.místo
2.7. MS ve středním kvadriatlonu (štafeta zkrácena na vzdálenosti sprintu 0,75 – 20 – 4 – 5), Týn nad Vltavou (CZE), 1. místo

Filip Konrád

Triatlon

Amatérský triatlonista a vítěz v Age Group na Challenge Prague Triathlonu 2019 na vzdálenostech polovičního Ironmana.

Ročník 1986

Klub: Konrad Tools Team

 

Člen Kalokagathia Aliance:

2019

20.7. MS ve sprint kvadriatlonu (0,75 – 20 -4,6 – 5), Kaposvar (HUN), 1.místo

2018

3.6. MS v dlouhém kvadriatlonu (3,8 – 90 – 20 – 21), Hannover (GER), 1.místo

Matyáš Moudrý

Kanoistika

Ročník 2002

Juniorský reprezentant ČR. 2. místo v závodě Olympijských nadějí v disciplíně K4 500m.

Klub: Kanoistika Zbraslav

 

Člen Kalokagathia Aliance:

2020

27.6. ME ve sprint kvadriatlonu, Kaposvar (HUN), 1. místo

2019

22.6. ME ve středním kvadriatlonu (štafetový závod zkrácen na vzdálenost sprintu 0,75 – 20 – 4 – 5), Týn nad Vltavou (CZE), 1.místo
29.6. ME ve sprint kvadriatlonu (0,75 – 20 – 4,5 – 5), Werdau (GER), 1.místo

2018

1.9. MS ve sprint kvadriatlonu (0,75 – 20 – 4,5 – 5), Ratscher am Bergsee (GER), 1.místo

Jan Friš

Běh – střední tratě

Reprezentant ČR na 1500m a trojnásobný účastník ME v hale (2015, 2017, 2019). Stříbrná medaile na Universiádě 2019 na 1500m.

Ročník 1995

Klub: ASC Dukla Praha

 

Člen Kalokagathia Aliance:

2019

8.5. Craft team Running (21,2 km běh v šestnácti úsecích)  – 1.kolo ČP, Praha – Portheimka, 1. místo

Jan Sýkora

Běh – střední tratě

Mistr ČR do 23 let.

Sříbrný a bronzový na MČR na 1500m mužů. Stříbrný na MČR v krosu 2019 v kategorii „Muži mílaři“. Finalista Diamantové ligy v Curychu běžců do 23 let.

Ročník 1992

Klub: TJ/ASC Dukla Praha

 

Člen Kalokagathia Aliance:

2021

11.-12.9. Vltava Run, Zadov - Praha (CZE), 1. místo

2020

19.9. VltavaRun, Zadov - Praha (CZE), 1. místo

2019

8.5. Craft team Running – 1.kolo ČP, Praha – Portheimka, 1. místo
1.6. Craft team running – 2.kolo ČP, Plzeň, 1. místo

Dan Tikovský

Plavání

Klub: Bohemians Praha

Ročník 2001

 

Člen Kalokagathia Aliance:

2019

29.6. ME ve sprint kvadriatlonu (0,75 – 20 – 4,5 – 5), Werdau (GER), 1.místo

Jakub Kačerovský

Plavání

Juniorský reprezentant ČR v dálkovém plavání.

Ročník 2001

Klub: USK Praha

 

Člen Kalokagathia Aliance:

2019

20.7. MS ve sprint kvadriatlonu (0,75 – 20 -4,6 – 5), Kaposvar (HUN), 1.místo

Vojtěch Labuť

Kanoistika

Ročník 2001

Klub: Kanoistika Zbraslav

 

Člen Kalokagathia Aliance:

2019

20.7. MS ve sprint kvadriatlonu (0,75 – 20 -4,6 – 5), Kaposvar (HUN), 1.místo

Vladislav Karásek

Cyklistika

Ročník 1985

Klub: Orbea Lawi Team

 

Člen Kalokagathia Aliance:

2019

17.8. Xterra Germany, Zittau (GER), 1. místo

Jakub Maleček

Moderní pětiboj

Mistr ČR a celkový vítěz Českého poháru 2019 v kategorii do 19 let. Finalista ME i MS do 19 let. 7. místo ve světovém žebříčku do 19 let.

Ročník 2001

Klub: TJ Dukla Praha

 

Člen Kalokagathia Aliance:

2021

17.-18.9. 250 Český Ráj, Sedmihorky, 2. místo

2019

24.8. Craft Team Running – 3.kolo ČP, Lipno nad Vltavou (CZE), 1.místo a celkové 1. místo v seriálu

Karel Zadák

Xterra, silniční triatlon, veslování

Juniorský i seniorský mistr ČR ve veslování, 7.místo Mistrovství Evropy 2014
7x mistr ČR v Xterra (terénní triatlon), Vicemistr Evropy v Xterra, 7 x mistr ČR v dlouhé duatlonu, Mistr ČR ve střední triatlonu, 1. místo IRONMAN World Championship Nice 70.3 AG 40+. V roce 2019 zakončil bohatou sportovní karieru 10. místem na mistrovství světa Xterra na Havajském ostrově Maui. V současnosti trenér triatlonu pro 2BWINNER TEAM s mezinárodním certifikátem trenéra Xterra.

Osobní rekordy běh: ½ maraton - 1:13:14, 10 km - 32:58, 5 km - 15:48

Ročník 1978

Klub: 2BWINNER TEAM

 

Členem Kalokagathia Aliance

2021

23.5. Run Labe Run, Špindlerův Mlýn - Děčín, 1.místo

2020

29.-30.8. Gigathlon Czech, Mělník (CZE), 2. místo

5.9. Xterra Czech, Prachatice (CZE), 1. místo

19.9. VltavaRun, Zadov - Praha (CZE), 1. místo

Ondřej Fejfar

Vytrvalostní běžec, reprezentant ČR v běhu do vrchu.

 

Člen Kalokagathia Aliance:

2020

29.-30.8. Gigathlon Czech, Mělník (CZE), 2. místo

Petra Veselá

Reprezentantka v překážkových bězích (OCR, Spartan) a v běžeckém lyžování.

 

Členkou Kalokagathia Aliance:

2020

29.-30.8. Gigathlon Czech, Mělník (CZE), 2. místo

Zuzana Boháčová

Cyklistika

 

Členkou Kalokagathia Aliance

2020

29.-30.8. Gigathlon Czech, Mělník (CZE), 2. místo

Přemysl Švarc

Olympijský triatlon, sprint triatlon, half Ironman.
Reprezentant ČR v olympijském triatlonu. Účastník OH v Londýně 2012. 5. na MS v triatlonu do 23 let (Lausanne, 2006). Mnohonásobný mistr ČR a několik umístění v top 10 v závodech SP a v sérii Challenge.

Ročník 1985

Klub: Slávia VŠ Plzeň (plavání a triatlon), AK Škoda Plzeň (atletika). Nejvyšší italské, německé a francouzské ligové soutěže týmů (2004-2017)

 

Členem Kalokagathia Aliance:

2020

19.9. VltavaRun, Zadov - Praha (CZE), 1. místo

Martin Borák

Cyklistika, běh.

Vítězství na regionálních cyklistických závodech MTB i road, účasti na českých i evropských etapových závodech v silniční cyklistice. 46. místo na MČR v silniční cyklistice (2016).
7. místo na MČR SkyMaraton 2020 (Černá hora). Pravidelné umístění v top 10 v Golden Trail sérii (CZ/SK/PL). 1/2 mrathon Praha 2019 - 1:17:03. 9. místo - Jesenický marathon 2019.

Ročník 1990

Klub: IN-LIFE Cycling Team

 

Členem Kalokagathia Aliance:

2021

14.-15.8. Morava Run, 1. místo

11.-12.9. Vltava Run, 1. místo

2020

19.9. VltavaRun, Zadov - Praha (CZE), 1. místo

Lukáš Olejníček

Atletika - běhy na dlouhé traťe

Čtyřnásobný mistr ČR na 3000m překážek (8:51,39). Trojnásobný mistr ČR na 10000m (30:10,58).

Ročník 1988

Klub: VSK Univerzita Brno

 

Členem Kalokagathia Aliance:

2021

23.5. Run Labe Run, Špindlerův Mlýn - Děčín, 1.místo

14.-15.8. Morava Run, Dolní Morava - Lanžhot, 1. místo

11.9. Vltava Run, Zadov - Praha, 1. místo

2020

19.9. VltavaRun, Zadov - Praha (CZE), 1. místo

Filip Žižka

Atletika - běhy na střední a dlouhé traťe , běh na lyžích
Bývalý reprezentant a medailista z MČR v běhu na lyžích. Účastník Evropské olympiády mládeže (2011) a Mistrovství světa juniorů (2013). Bronzový na MČR v běhu na 5 000 m a vícemistr v běhu na 1 500 m na AMČR.
Osobní rekordy: 800m - 1:56,27; 1000m - 2:29,53; 1500m - 3:56,65; 2000m - 5:30,11; 3000m - 8:35,01; 5000m - 15:02,50; 10000m - 32:08

Ročník 1993

Klub: AK Bílina

 
Členem Kalokagathia Aliance:
 
2021

23.5. Run Labe Run, Špindlerův Mlýn - Děčín, 1.místo

2020
 
19.9. VltavaRun, Zadov - Praha (CZE), 1. místo
10.10. Run Berounka Run, Plzeň - Praha (CZE), 1. místo

Vladimír Srb

Plavání, dálkové plavání, triatlon, běh a orientační běh

Seniorský reprezentant ČR v dálkovém plavání. Trojnásobný veteránský mistr světa (2014 a 2016 půlmaraton, 2017 kros). Medailista z MČR postupně ve všech zmíněných sportech (dorost, senioři, veteráni).

Ročník 1978

 

Členem Kalokagathia Aliance:

2020

19.9. VltavaRun, Zadov - Praha (CZE), 1. místo

10.10. Run Berounka Run, Plzeň - Praha (CZE), 1. místo

Miroslav Rypl

Běh na lyžích (doplněk - běh, kolo)

Reprezentant ČR v běžeckém lyžování. Účastník OH 2018, Pchjongčchang, MS 2017 - Lahti a MS 2019 - Seefeld (11. team sprint). Bronzový na Universiádě v Kazachstánu (2017). Mnohonásobný mistr ČR (2017, 2018, 2019, 2020) a vítěz Zlaté lyže (2015, 2018).

Ročník 1992

Klub: eD system Bauer team

 

Členem Kalokagathia Aliance:

2021

23.5. Run Labe Run, Špindlerův Mlýn - Děčín, 1.místo

26.6. MS ve středním kvadriatlonu, Týn nad Vltavou (CZE), 1. místo

11.-12.9. Vltava Run, Zadov - Praha (CZE), 1. místo

2020

19.9. VltavaRun, Zadov - Praha (CZE), 1. místo

Petr Šťastný

Cyklistika MTB (doplňkově běh)

Několikrát v top 10 na MČR v MTB marathonu (mistr ČR Masters), celková top 5 seriálu Kolo pro život a vícenásobný medailista na MČR v MTB ultramaratonu. Celkový vítěz Valachy tour (2018, 2019). Celkový vítěz Brněnského běžeckého poháru. 3. v silničním závodě v italské Veroně ALE la Merckx. a na stejném místě 7. na ME v silničním maratonu (2019).

Ročník 1988

Klub: Sport Import (dříve Česká Spořitelna Specialized)

 

Členem Kalokagathia Aliance:

2021

23.5. Run Labe Run - Špindlerův Mlýn - Děčín, 1. místo

19.6. Xterra Czech, Prachatice, 1. místo

11.-12.9. Vltava Run, Zadov - Praha, 1. místo

2020

19.9. VltavaRun, Zadov - Praha (CZE), 1. místo

 

David Vaš

Běhy na dlouhé traťe - maraton, půlmaraton

Člen nejužší domácí vytrvalecké špičky.

Osobní rekordy: maraton 2:23:05; půlmaraton 1:07:42; 10km 31:27; 10000 m 31:37.96; 5000 m 14:59.91; 1500m 4:11.44

Ročník 1990

Klub: TJ Sokol České Budějovice, Triexpert Milt Racing Team

 

Členem Kalokagathia Aliance

2020

10.10. Run Berounka Run, Plzeň - Praha (CZE), 1. místo

Lukáš Červenka

Olympijský triatlon, sprint triatlon
Reprezentant ČR v triatlonu. 3. v Českém poháru 2019. Akademický mistr ČR.

Ročník 1995

Klub: PTC coaching

 

Členem Kalokagathia Aliance

2020

10.10. Run Berounka Run, Plzeň - Praha (CZE), 1. místo

František Linduška

Reprezentant ČR v olympijském triatlonu. 5. v závodě Světového poháru. 5. na Mistrovství Evropy ve sprint-triatlonu.

Ročník: 1994

Klub:

 

Členem Kalokagathia Aliance:

2021

23.5. Run Labe Run, Špindlerův Mlýn - Děčín, 1.místo

19.6. Xterra Czech, Prachatice, 1. místo

Barbora Macurová

Stříbrná medaile na MČR v půlmaratonu 2021.

Ročník: 1999

Klub: 2BWINNER

 

Členkou Kalokagathia Aliance:

2021

23.5. Run Labe Run, Špindlerův Mlýn - Děčín, 1.místo

Filip Bukovjan

Běžec - specialista na dlouhé tratě.

Ročník: 1990

Klub: 2BWINNER

 

Členem Kalokagathia Aliance:

2021

23.5. Run Labe Run, Špindlerův Mlýn - Děčín, 1.místo

Dominik Chlupáč

Cyklistika, běh.

Ročník:

Klub:

 

Členem Kalokagathia Aliance:

2021

23.5. Run Labe Run, Špindlerův Mlýn - Děčín, 1.místo

Martin Pargač

Triatlon, běh.

Ročník: 1985

Klub: 2BWINNER

 

Členem Kalokagathia Aliance:

2021

23.5. Run Labe Run, Špindlerův Mlýn - Děčín, 1.místo

David Samec

Kanoistika

Ročník: 2001

Klub: Kanoistika Zbraslav

 

Členem Kalokagathia Aliance

2021

26.6. MS ve středním kvadriatlonu, Týn nad Vltavou (CZE), 1. místo

Barbora Rajnoch

Moderní pětiboj
seniorská reprezentantka ČR

 

Členkou Kalokagathia Aliance:

2021

14.-15.8. Morava Run, 1. místo

Anna Roubíčková

Moderní pětiboj
seniorská reprezentantka ČR

 

Členkou Kalokagathia Aliance:

2021

14.-15.8. Morava Run, 1. místo

Aranka Chalupníková

Moderní pětiboj
reprezentantka ČR

 

Členkou Kalokagathia Aliance:

2021

14.-15.8. Morava Run, 1.místo

Jan Halberštát

Atletika
dlouhé tratě

 

Členem Kalokagathia Aliance:

2021

14.-15.8. Morava Run, 1. místo

11.-12.9. Vltava Run, 1. místo

Jiří Fencl

triatlon

 

Členem Kalokagathia Aliance:

2021

14.-15.8. Morava Run, 1. místo

Vít Hlaváč

Atletika - chůze

Seniorský reprezentant ČR - účastník LOH Tokio 2021 - 50 km chůze

 

Členem Kalokagathia Aliance:

2021

11.-12.9. Vltava Run, 1. místo

Viktor Šinágl

Atletika - běhy na střední a dlouhé tratě

 

Členem Kalokagathia Aliance:

2021

11.-12.9. Vltava Run, 1. místo

Damián Vích

Atletika - střední tratě

 

Členem Kalokagathia Aliance:

2021

11.-12.9. Vltava Run, 1. místo

Pavel Štěpáník

Atletika - dlouhé tratě

 

Členem Kalokagathia Aiance:

2021

11.-12.9. Vltava Run, 1. místo

Josef Soukup

Atletika - dlouhé tratě

 

Členem Kalokagathia Aliance:

2021

17.-18.9. 250 Český Ráj, 2. místo

11.-12.9. Vltava Run, 1. místo

David Kindl

Moderní pětiboj
Seniorský reprezentant ČR

 

Členem Kalokagathia Aliance:

2021

17.-18.9. 250 Český Ráj, 2. místo

Matěj Lukeš

Moderní pětiboj/triatlon
juniorský reprezentant ČR v moderním pětiboji

 

Členem Kalokagathia Aliance:

2021

17.-18.9. 250 Český Ráj, 2. místo

Jan Toman

Moderní pětiboj
juniorský reprezentant ČR

 

Členem Kalokagathia Aliance:

2021

17.-18.9. 250 Český Ráj, 2. místo

Vít Doležal

Atletika - běh na dlouhé tratě

 

Členem Kalokagathia Aliance:

2021

17.-18.9. 250 Český Ráj, 2. místo

Vltava Run

14.-15.5.

Běžecký závod dvanáctičlenných štafet podél Vltavy ze Zadova do Prahy.

Kalokagathia Aliance se pokusí jako první tým v historii závodu Vltava Run vyhrát potřetí v řadě.

250 Český Ráj

27.-28.5.

Běžecký závod osmičlenných štafet v Českém Ráji